Dergimizin 174. sayısı D&R, Migros ve Bayilerde
6.5.2020 10:49
Bu Haberi Paylaş :

Futbola uzun bir süre ara verdiğimiz Coronavirüs sürecinde Trabzonspor Dergisi yine dopdolu içeriklerle bu ay futbol hasretinizi giderecek. Dergimizin bu ayki kapağında yıldız futbolcumuz Abdülkadir Ömür yer alıyor. UEFA Avrupa Ligi’nde oynadığımız AEK Atina maçı sonrasında sakatlanarak uzun bir süre sahalardan ayrı kalan Abdülkadir Ömür, “Şimdi Daha Güçlüyüm” diyerek bu süreçte yaşadıklarını ve geleceğe dair planlarını bizlerle paylaştı.

Dergimizin bu ayki bir diğer konuğu ise Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir oldu. Gösterdiği başarılı grafik ile adından söz ettiren Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir, “Her iki kulvarda da şampiyonluk istiyoruz” diyerek Süper Lig’de liderlik koltuğunda oturan takımımızın hedefleri ve gelecek planlaması hakkında bilgi verdi.

Genç oyuncumuz Serkan Asan’ı soru cevap köşesinde daha yakından tanıyacağımız, ayrıca U19 takımımızda mücadele eden Muhammet Akpınar ve Ahmet Baha Bilgin’i “düello” köşemizde ağırladığımız dergimizde Coronavirüs sürecinde “Mutfak Pasları” konseptiyle sahadaki yeteneklerinin yanı sıra mutfaktaki yeteneklerine de şahit olduğumuz futbolcularımızın salgın sürecindeki yaşamlarından kesitleri de bu ay sizlerle buluşturuyor olacağız.

Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan ile gerçekleştirdiğimiz “Hem sahada hem de kasada kazanan Trabzonspor” başlığıyla yayınlanacak röportajda, kulübümüzün günden güne olumlu trend izleyen ekonomik yapısı ile bunun saha içine yansımalarını derinlemesine inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Cumhurbaşkanlığı Kupası adıyla oynanan ve şimdilerde Süper Kupa olarak bildiğimiz kupayı son kez müzemize götürme hikayemizi ve Coronavirüs sürecinde dünya futbolunda yaşanan gelişmeleri yine bu ayki dergimizde okuyabileceksiniz.

Asi ve Mavi gezginimiz Ali Umut Usta’nın maceralarına tanıklık edebileceğiniz Trabzonspor Dergisinin 174. sayısında ayrıca sanatçı Varol Uzlu’nun “Transilvanya’da bir Trabzonlu” röportajını ve Uğur Biryol’un “Trabzon’un Deniz Vitrini: Ganita” başlıklı yazısını da bulabileceksiniz.

Peyami Safa’nın zorlu hayat hikayesini Melih Yıldız’ın, Eduardo Galeano’nun hikayesini ise Ercan Yılmaz’ın kaleminden okuyabileceğiniz dergimizde ayrıca Levent Ustabaşı’nın anlatımıyla “Pilavdağı’na yolculuk” yazısı ile Hikmet Pala’nın “Kimsesiz Trabzonlular Mezarlığı: Bekirli Köyü” yazısına yine bu ayki dergimizde ulaşabileceksiniz.

D&R ve Trabzonspor.com.tr ile internet üzerinden satın alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 174. sayısı aynı zamanda Türkiye’deki tüm Migros ve bayilerdeki yerini aldı.

Şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

BENZER HABERLER
Çalışmalarımız devam ediyor
Çalışmalarımız devam ediyor ...
5.6.2020 19:50
...
haber detay
Yönetim Kurulu toplantımız gerçekleştirildi
Yönetim Kurulu toplantımız gerçekleştirildi...
5.6.2020 19:25
...
haber detay
Çalışmalarımız devam ediyor
Çalışmalarımız devam ediyor...
4.6.2020 20:52
...
haber detay
Bilgilendirme
Bilgilendirme...
4.6.2020 20:27
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda...
4.6.2020 11:45
...
haber detay
Burhanettin Oltan'ı anıyoruz
Burhanettin Oltan'ı anıyoruz ...
4.6.2020 10:56
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Jose Sosa açıklamalarda bulundu
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Jose...
3.6.2020 22:42
...
haber detay
UEFA’nın men kararıyla ilgili açıklama
UEFA’nın men kararıyla ilgili açıklama...
3.6.2020 21:16
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ