Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir'in açıklamaları
11.3.2020 22:57
Bu Haberi Paylaş :

Süper Lig’in 19. hafta erteleme müsabakasında karşılaştığımız ve 3-1’lik galibiyetimizle sonuçlanan BtcTürk Yeni Malatyaspor karşılaşması sonrası Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir açıklamalarda bulundu.

Oyuncularımızın her birini tebrik eden Teknik Direktörümüz Çimşir, “Zor bir müsabaka olacağını düşünüyorduk. Dönem dönem zorlandığımızı da düşünüyorum. Maç itibariyle bakıldığı zaman maçı hak ettiğimizi düşünüyorum. Özellikle ikinci yarı golü bulduktan sonra çok ciddi pozisyonlarımız var. Daha farklı da bitebilirdi. Oyuncu arkadaşlarımı mücadelelerinden, istek ve arzularından dolayı tebrik ediyorum. Bizim için iyi bir sonuç oldu. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

Bir basın mensubunun şampiyonlukla ilgili yönelttiği soruya ise Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir, “Bu bir süreç, bu bir yolculuk. Burası dikensiz gül bahçesi değil. Saha içinde ve saha dışında zorluklarla mücadele ediyoruz. Bizim taraftarımıza, özellikle de desteklerine ihtiyacımız var. Bu süreçte hep birlikte gitmeliyiz. Biz sezonun sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz, inşallah özlediğimiz ve arzu ettiğimiz şampiyonluğu yaşarız. Bugün taraftarımızın buradaki coşkusu çok güzeldi. Umarım Pazar günü Akyazı’da da aynı coşkuyu yaşarız ve bu süreci hep birlikte götürürüz” diyerek yanıtladı.

Alexander Sörloth’un sakatlanarak oyundan çıkmasıyla ilgili gelen soruya ise Hüseyin Çimşir, “Sörloth bizim için çok önemli bir oyuncu. Sörloth çıktıktan sonra da, ikinci yarıda çok pozisyon bulduk. İleride Nwakaeme oynadı, Nwakaeme’nin top tutması Ekuban ve Abdülkadir Ömür ile arkadan katılacak oyuncuların hızlı hücumuyla birlikte başarılı bir taktik olduğunu düşünüyorum. Maç çok farklı olabilirdi. Pozisyonlar bulduk. Bizim için her oyuncu önemli. Bu süreçte sakatlıklar var, formsuzluklar var biz her oyuncumuzdan faydalanmaya çalışıyoruz. Takım anlamında ofansif gücü yüksek ve farklı alanlarda, farklı bölgelerde oynayabilecek oyuncularımız olduğu için şanslı olduğumuzu söyleyebilirim. Sörloth’un şimdilik çok ciddi bir durumu gözükmüyor ama kesin bilgiyi yarın sizinle paylaşırız” diyerek yanıt verdi.

BENZER HABERLER
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
21.10.2020 13:48
...
haber detay
Fenerbahçe maçını Cüneyt Çakır yönetecek
Fenerbahçe maçını Cüneyt Çakır...
21.10.2020 12:06
...
haber detay
PTT Genel Müdür Yardımcısı İmamoğlu’ndan kulübümüze ziyaret
PTT Genel Müdür Yardımcısı İmamoğlu’ndan...
20.10.2020 16:32
...
haber detay
İbrahim Hasanbaşoğlu'nu anıyoruz
İbrahim Hasanbaşoğlu'nu anıyoruz...
20.10.2020 09:02
...
haber detay
Vitor Hugo ve Djaniny için imza töreni düzenlendi
Vitor Hugo ve Djaniny için imza...
19.10.2020 14:15
...
haber detay
Caleb Ekuban’ın sağlık durumu hakkında açıklama
Caleb Ekuban’ın sağlık durumu hakkında...
18.10.2020 16:23
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız başladı
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
18.10.2020 12:50
...
haber detay
Mutlu Yıllar Diabate!
Mutlu Yıllar Diabate!...
18.10.2020 12:06
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ