Sponsorumuz Mekap ile sözleşme imzaladık
4.10.2021 12:25
Bu Haberi Paylaş :

Kulübümüz ile Mekap arasında yapılan bir yıllık sponsorluğun imza töreni gerçekleştirildi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Mekap Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk İskender katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Değerli sponsorlarımızdan Mekap ile birlikte anlaşmamızı imzalamak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bizim jenerasyonumuz, yani 50-60 yaş grubundaki insanlar Mekap’ı çok yakından tanırlar. 70’li yıllarda, ithalatın yasak olduğu dönemlerde ülkemizdeki spor ayakkabısında 2-3 lider kuruluştan bir tanesiydi. Daha sonra şirket, Selçuk Bey tarafından alınıp 1996 yılında da ürün gamına iş güvenlik ayakkabılarını da ekleyerek iş güvenliği sektöründe de çok önemli bir marka haline gelmiş bulunuyor. Her zaman söylediğim gibi bütün sponsorlarımız bizim için çok değerli ancak bizim topraklarımızdan çıkan markalar bizim için ayrı bir değer ifade ediyor. Bu anlamda Mekap’ın ülke pazarında gelmiş olduğu noktayı da yine gururla ve onurla, bu toprakların bir insanı olarak takdirle izliyoruz. Başarılarının da devamın diliyoruz. İlerleyen yıllarda da gençlik yıllarımızda beğeniyle giydiğimiz spor ayakkabıların çağımıza uygun modelleriyle üretmelerini de kendilerinden talep ediyoruz. Temennilerimizden bir tanesi de bu. Her sponsorumuzda olduğu gibi Mekap da bizler için oldukça değerli. Kendilerinin aynı zamanda bir Trabzonsporlu olması ve bu toprakların insanları olması bu sponsorluğa ayrı bir önem katıyor. Ben bu sponsorluğun Trabzonspor’a hem de Mekap’a hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Sponsorluk tabii ki finansal açıdan baktığımız zaman kulübe artı değer katan, olmazsa olmazlardan. Ancak, sponsorluk aynı zamanda birbirine değer katmaktır. Bu anlamda Trabzonspor’un Mekap’a değer katması ve pazar paylarını büyütmeleri, bizim de bu iş birliğiyle birlikte önümüz deki yıllarda da sponsorluk faaliyetlerimizin artarak devam edeceği düşüncesindeyim. Bu sponsorluğun gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan yönetici arkadaşımız Dursun Ali Sakarya’ya da çok teşekkür ediyorum. Tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mekap Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk İskender ise yaptığı açıklamada, “Başkanım bu güzel ve nazik konuşmanız için teşekkür ediyoruz. Biz Mekap ailesi olarak Trabzonspor’a sponsor olmaktan dolayı çok büyük gurur ve onur duyduk. Trabzonlu olup da Trabzonspor sevdalısı olmamak mümkün değil. Markamızın da Trabzonspor’a destek olması bizim için büyük gurur. Zaten buradaki bu güzel tablo, bunun bir göstergesi. Çocukluğumuzda hep Trabzonspor’u hayal ederdik, büyüdük yine Trabzonspor’u hayal ediyoruz. Trabzonspor bizim her şeyimiz. Yurt dışına gidiyorsunuz Trabzon’u değil de Trabzonspor’u soruyorlar. Bu derece şehrimizin önüne çıkmış bir spor kulübü. Buna destek olmak bizim için onur ve gurur verici. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu sponsorluk vazifesini devam ettireceğiz. Bizler bunu vazife olarak görüyoruz. Trabzonlu olup, Trabzon’da olup, Trabzonspor’a destek olmamak düşünülemez. İnşallah gelecek sezonlarda da sponsorluğumuzu devam ettirmek istiyoruz. Bu vesileyle ben çok teşekkür ediyor, bu sezon da inşallah sizin başkanlığınızda şampiyonlukla taçlandırarak bu başarıları daha ileriye götüreceğimize inanıyoruz. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

İmza töreninin ardından Mekap Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk İskender, 600 çalışanı ve aileleri için 1061 adet yeni sezon formalarımızdan satın aldı.

BENZER HABERLER
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız tamamlandı
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
16.10.2021 19:29
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’ndan kadın futbol takımımıza ziyaret
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’ndan kadın...
15.10.2021 17:22
...
haber detay
Dört futbolcumuzla sözleşme yeniledik
Dört futbolcumuzla sözleşme yeniledik...
15.10.2021 16:44
...
haber detay
Ulaşım sponsorumuz Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile sözleşme imzaladık
Ulaşım sponsorumuz Ali Osman Ulusoy...
15.10.2021 15:35
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
15.10.2021 12:49
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu'ndan TSYD'ye ziyaret
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu'ndan TSYD'ye...
15.10.2021 12:28
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
14.10.2021 14:54
...
haber detay
Marek Hamsik’in sağlık durumuyla ilgili açıklama
Marek Hamsik’in sağlık durumuyla...
14.10.2021 14:29
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2021 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ