![Sivasspor](/download/Teams/sivasspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Kayserispor](/download/Teams/kayserispor.png)
![Eyüpspor](/download/Teams/eyupspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Besiktas](/download/Teams/besiktas.png)
![Gaziantep FK](/download/Teams/gaziantep-fk.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Konyaspor](/download/Teams/konyaspor.png)
![Hatayspor](/download/Teams/hatayspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Istanbul Basaksehir](/download/Teams/istanbul-basaksehir.png)
![Göztepe](/download/Teams/goztepe.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Fenerbahçe](/download/Teams/fenerbahce.png)
![Caykur Rizespor](/download/Teams/caykur-rizespor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Adana Demirspor](/download/Teams/adana-demirspor.png)
![Alanyaspor](/download/Teams/alanyaspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Kasimpasa](/download/Teams/kasimpasa.png)
![Galatasaray](/download/Teams/galatasaray.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Bodrum FK](/download/Teams/bodrum-fk.png)
![Samsunspor](/download/Teams/samsunspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Antalyaspor](/download/Teams/antalyaspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Sivasspor](/download/Teams/sivasspor.png)
![Kayserispor](/download/Teams/kayserispor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Eyüpspor](/download/Teams/eyupspor.png)
![Besiktas](/download/Teams/besiktas.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Gaziantep FK](/download/Teams/gaziantep-fk.png)
![Konyaspor](/download/Teams/konyaspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Hatayspor](/download/Teams/hatayspor.png)
![Istanbul Basaksehir](/download/Teams/istanbul-basaksehir.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Göztepe](/download/Teams/goztepe.png)
![Fenerbahçe](/download/Teams/fenerbahce.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Caykur Rizespor](/download/Teams/caykur-rizespor.png)
![Adana Demirspor](/download/Teams/adana-demirspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Alanyaspor](/download/Teams/alanyaspor.png)
![Kasimpasa](/download/Teams/kasimpasa.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Galatasaray](/download/Teams/galatasaray.png)
![Bodrum FK](/download/Teams/bodrum-fk.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
![Samsunspor](/download/Teams/samsunspor.png)
![Antalyaspor](/download/Teams/antalyaspor.png)
![Trabzonspor](/download/Teams/trabzonspor.png)
Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden Basketbol A Takımımız, Final Grubu ikinci maçında ÜNSPED'i 58-50mağlup etti.
Maçın 4. periyoduna kadar geride olan ekibimiz, 4. çeyrekteki etkili oyunuyla maçı kazandı ve Final Grubundaki ikinci maçta da salondan galibiyetle ayrıldı.
Takımımız, Final Grubu üçüncü maçında ise 12 Haziran Çarşamba günü saat 13.00’te Bursa Tofaş Spor Salonu’nda Göcekspor ile karşı karşıya gelecek.
Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan antrenörümüz H. Osman Ekici, “Maça kötü başladık ve ilk yarıda hücumda düzen dışına çıkarak sayı atmakta zorlandık. Ancak ikinci yarıda savunma düzenimizi değiştirerek geriden geldik ve maçı çevirmeyi başardık. Kazandığımız için mutluyuz. Bursa'daki taraftarlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
1. periyot sonucu: ÜNSPED 14-7 Trabzonspor
İlk devre sonucu: ÜNSPED 30-23 Trabzonspor
3. periyot sonucu: ÜNSPED 41-37 Trabzonspor
Maç sonucu: ÜNSPED 50-58 Trabzonspor
![Ruzomberok ile oynayacağımız rövanş maçı hazırlıklarına başladık](/download/images/kapak_1177635988.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
![Yeni transferimiz Stefan Savic için imza töreni düzenlendi](/download/images/whatsapp-image-2024-07-26-at-17-58-38_7957483898.jpeg?w=260&h=170&mode=crop)
![Kamuoyuna duyuru](/download/images/trabzonspor-haberleri_9483255238.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
![Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın maç sonu değerlendirmeleri](/download/images/kapak_1882481321.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
![Ruzomberok 0-2 Trabzonspor](/download/images/skrc3376-kopya-min_6543531864.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
![TÜRKSOY’dan kulübümüze ziyaret](/download/images/batu2494-min-jpg_8828714218.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
![Maç öncesi dostluk yemeği](/download/images/kapak_9761473932.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
![Eski futbolcumuz Marek Hamsik’ten Ruzemberok maçı öncesi takımımıza ziyaret](/download/images/kapak_6563674382.jpg?w=260&h=170&mode=crop)
Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin!
© 2016-2024 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi
www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel
içerik izinsiz başka bir yayın organında yayınlanamaz.
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman çoğunlukla çerez formatında tarayıcınızdan bilgi alınmakta veya depolanmaktadır. Bu bilgiler sizin tercihleriniz veya cihazınızla ilgili olup, amacı web sitemizin sizin beklentileriniz doğrultusunda istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak ve web deneyiminizi size özel hale getirmektir.
Gizlilik Hakkınıza saygı duyuyoruz. Bu nedenle web sitemizde kullanılan bazı çerezlere izin vermeyi veya vermemeyi seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tarayıcınızın Site Ayarları bölümüne giriş yapabilir ve tarayıcınızdaki varsayılan ayarları değiştirebilirsiniz. Ancak çerez türlerini engellemek sizin kullanım deneyiminizi ve size sunacağımız hizmetlerin işlevselliğini olumsuz etkileyebileceğini hatırlatmak isteriz. Kullandığımız çerezler hakkında detaylı bilgi Trabzonspor Çerez Politikası ve Aydınlatma Metni’nde yer almaktadır.
Çerezlerinizi Yönetin
Bu çerezler sitenin doğru bir şekilde çalışması için zorunlu, site üzerinde kullanılan altyapı tarafından otomatik olarak atanan çerezlerdir. Siteye giriş yapıldığı anda sistem tarafından otomatik olarak atanır.
Bu çerezler kullanıcı için kullanım kolaylığı sağlayan ve site genelinde işlevselliği arttırmayı amaçlayan çerezlerdir. Kullanıcının hangi dil üzerinde siteyi açtığını tutar ve sitenin tekrar açılması gibi durumlarda bu tercihi hatırlayarak kullanıcı için kullanım kolaylığı sağlar. 2
Çerezlerinizi Yönetin
Bu çerezler sitenin verilerini analiz etmek amacıyla kullanılır. Google Analytics tarafından atanan bu çerezler siteye ait tüm sayfaları ziyaret edenlerin sayısının tespiti, alınan veriler doğrultusunda kullanıcıların aradıklarını daha rahat bulabileceği bir sitesinin oluşturulması gibi amaçlar için kullanıcıya verilen hizmetin kalitesini arttırmak amacıyla kullanılır.
_gid - 1 Gün
_gat - 1 Dakika