Ulaşım sponsorumuz Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile sözleşme imzaladık
15.10.2021 15:35
Bu Haberi Paylaş :

Ulaşım sponsorumuz Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 1 yıllık sözleşme imzaladık.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcımız Emin Kahraman ve yönetim kurulu üyemiz Lokman Sadıklar’ın yanı sıra Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Başkanı Hülya Ulusoy, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Bşk. Yardımcısı Ahsen Aydın, Şirketler Grubu Direktörü Murat Seymen, Ali Osman Ulusoy Turizm Genel Müdürü Eray Eray, Hassoy Genel Müdürü Selim Saral ve Mercedes-Benz Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın’ın katıldığı imza töreninin ardından katılımcılar Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcularımızla birlikte futbol A takım otobüsümüzün önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

İmza töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Bugün Trabzonspor’un profesyonel takım ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Turizm Tic. A.Ş ile 5. yıla giren sponsorluk anlaşmamızı yapmak için bir aradayız. Tabii ki bu anlaşma bizim için bir sponsorluk anlaşmasının çok ötesinde bir anlam ifade ediyor. Kurucu Başkanımız, rahmetli büyüğümüz Sayın Ali Osman Ulusoy’un isminin kulübümüzle birlikte anılmasını sadece bir sponsorluk olarak değerlendirirsek hata yapmış oluruz. Bugün milyonların gönül verdiği Trabzonsporumuzun Kurucu Başkanı Ali Osman Ulusoy’un adının kulübümüzün sponsoru olarak anılmasının ötesinde, camiamızda çok büyük anlam ve değer ifade ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Kulübümüzün birinci başkanı, kurucu başkanıydı. Çok sıkıntılı bir süreçten, sorunlu bir süreçten Sayın Rıfat Dedeoğlu ile birlikte kulübümüzün temellerini atan, öncülüğünü yapan ve daha sonra da Sayın Rıfat Dedeoğlu’na kulüp başkanlığını devreden çok değerli başkanımızı bu vesileyle rahmet ve şükranla anıyoruz. Sayın Başkanımızla ilgili söylenecek çok şey var. Ulaşım sektöründe kendisi 1938 yılında rahmetli babasının kamyonunda şoför olarak başladığı, daha sonra şirketin merkezini de Of’tan Trabzon’a taşıyarak pek çok sivil toplum örgütünde başkanlık yaparak hem Trabzon’un turizmine, sanayisine ve endüstrisine çok büyük katkılarda bulunmuş ama her şeyin ötesinde Trabzonspor gibi ülkede futbolun tarihini değiştiren, ülke futbolunda bir devrim yaratan kulübümüzün kurucu başkanlığını yapmış çok değerli bir insandan bahsediyoruz. Bizim Ali Osman Ulusoy Tic. A.Ş ile sponsorluk anlaşmamız 5. yılına giriyor. Ben bu vesileyle değerli kızı Hülya Ulusoy hanımefendiye ve şu an aramızda bulunan katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Sponsorluk anlaşmasının hayırlı, uğurlu olmasını ve son maçımızı deplasmanda oynayacağımız için otobüsümüzün de şampiyonluk kupasını taşımasını nasip eder inşallah Allah. Tekrar teşekkür ediyorum, değerli katkılarınızdan dolayı. Hülya Hanım sizler bizim için çok değerlisiniz. Bizler sizi değerli Başkanımızın emaneti ve mirası olarak görüyoruz” dedi.

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Başkanı Hülya Ulusoy ise yaptığı konuşmada, “Trabzonspor, kurulduğu günden bugüne dek bizler için hep gurur kaynağı oldu. Kah bizleri sevindirdi, kah üzdürdü, kah kızdırdı. Ancak gönül bağımız hep var oldu ve var olmaya devam edecek. Babam Kurucu Başkan olduğu için takımımızın ev sahipliği yaptığı hemen her maçında ben de kendisiyle birlikte tribünlerde yer aldım. Hatta beraber gittiğimiz bir maçta olay çıktı, maç iptal oldu. Bizi aşağıya indirdiler ve 3-4 saat soyunma odasında bekledikten sonra polisle dışarı çıktık. Benim Trabzonspor maceram babamın Kurucu Başkan olmasıyla birlikte başlamış oldu. 2016 yılından itibaren sponsorluk maceramız da hala devam ediyor. Ali Osman Ulusoy şirketler grubu olarak her zaman Trabzonspor’un yanında yer almaya ve geçmişten gelen güvenle taşımaya devam edeceğiz. İnşallah bu yıl da şampiyonluğa taşıyacağız. Pazar günü oynayacağımız derbi maçında da başarılar diliyorum. Yolumuz hep açık olsun” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın ise imza töreninde yaptığı konuşmada “Trabzonsporumuzun değerli yöneticileri, Ali Osman Ulusoy Ticaret A.Ş’nin değerli yöneticileri hepinizi selamlıyorum. Trabzonspor’un Kurucusu ve ilk Başkanı olan rahmetli Ali Osman Ulusoy’un önderliğinde başlamış olan bu resmi karayolları taşımacılık sponsorluğunda Ali Osman Ulusoy Turizm her zamanın yanınızdaydı. Biz de Mercedes -Benz Türk olarak en zorlu deplasmanlarda, en zorlu maçlarda aracımızla birlikte sizlerin yanındaydık. Umarım bundan sonra da iş birliğimiz bu şekilde devam eder. Trabzonspor’a başarılar diliyorum. Bu yolda deplasmanda da olsa, iç saha maçlarında da olsa yanınızda olmak bizlere mutluluk veriyor. Teşekkür ediyoruz” dedi.

BENZER HABERLER
Adana Demirspor maçı hazırlıklarımız tamamlandı
Adana Demirspor maçı hazırlıklarımız...
3.12.2021 17:26
...
haber detay
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki rakibimiz Beypiliç Boluspor oldu
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki rakibimiz...
3.12.2021 12:09
...
haber detay
Takımımızdan özel çocuklara ziyaret
Takımımızdan özel çocuklara ziyaret...
3.12.2021 10:35
...
haber detay
Adana Demirspor maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Adana Demirspor maçı hazırlıklarımız...
2.12.2021 17:52
...
haber detay
Oy pusulaları belli oldu
Oy pusulaları belli oldu...
2.12.2021 17:36
...
haber detay
Celal Genç'i anıyoruz
Celal Genç'i anıyoruz...
2.12.2021 14:53
...
haber detay
Adana Demirspor maçını Aydınus yönetecek
Adana Demirspor maçını Aydınus...
2.12.2021 12:44
Süper Lig’in 15. haftasında oynayacağımız Adana Demirspor maçını Fırat Aydınus yönetecek. ...
haber detay
Adana Demirspor maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Adana Demirspor maçı hazırlıklarımız...
1.12.2021 19:27
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2021 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ