Türkiye’nin İhracat Devi Vestel ile Güçlerimizi ‘Yeniden’ Birleştirdik
5.8.2019 16:51
Bu Haberi Paylaş :

1995-1999 yılları arasında Trabzonsporumuza forma göğüs sponsoru olan Vestel ile yeniden buluştuk. İstanbul’da düzenlenen imza töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu Vestel’in geçmişte de takımımızın forma göğüs sponsorluğunu üstlendiğini hatırlatarak “Kökleri 20-21 yıl öncesine uzanan bu birlikteliği geleceğe taşımaktan büyük mutluluk duyduğunu” ifade etti. Bu iş birliğine ilişkin memnuniyeti dile getiren Vestel CEO’su Turan Erdoğan ise “Vestel ve Trabzonspor olarak sadece ulusal değil, uluslararası arenada da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Kulübümüz Türkiye’nin teknolojide dünyaya açılan yüzü olan Vestel ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İstanbul’da gerçekleştirilen imza törenine Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Genel Müdürümüz Sinan Zengin ile Vestel CEO’su Turan Erdoğan ve Vestel Genel Müdürü Ergün Güler katıldı.

Vestel ile yaptıkları iş birliğinin 3 yılı kapsadığını ve toplamda 9 milyon Euro+KDV değerinde olduğunu belirten Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, anlaşma kapsamının sadece göğüs reklamı ile sınırlı olmadığına da dikkat çekti. Yaptığı konuşmada, stadyumumuzdaki reklam alanlarının kullanımı, loca hizmeti ve Vestel ismini taşıyan bir tribün oluşturulması gibi sponsorluk kapsamının diğer boyutlarına da değinen Başanımız Ağaoğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bir kulüp için, bir camia için forması, formasının renkleri kadar, formasının göğsünde taşıdığı isim de çok önemlidir. Bizim kulüp tarihimizde ‘Vestel’ isminin güzel bir hatırası var. 1990’lı yılların ikinci yarısında, takımımızın başarılı bir grafik sergilediği, iddiasını sürdürüp hep yarışın içinde kaldığı, Avrupa kupalarına katıldığı ve Türkiye’de de kupa kaldırdığı bir dönemde, göğsümüzde Vestel markası vardı. Şimdi yine ve daha da yükselerek başarılar kazanacağımız bir dönemin perdesini aralıyoruz. İnanıyorum ki bu iş birliği, her iki tarafa da şans getirecektir. Ben şahsen, kökleri 20-21 yıl öncesine uzanan bu birlikteliği geleceğe taşımaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. Başkanımız Zorlu’nun ilk yatırımını Trabzon’a otel yaparak gerçekleştirdiğini hatırlatırken sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu sayede Trabzon’un turizminin gelişmesine büyük katkı sunmuştu. Şimdi de tekrar kutsal formamızda Vestel’le birlikte olacağız. Biz, bize değer katmayacak ve takımımızın onlara değer katamayacağı bir markayı göğsümüzde taşımayız. İnanıyoruz ki hem Vestel bize hem de Vestel’e değer kazandıracağız. Ve bu şekilde değer yaratan, sürdürülebilir bir iş birliğimiz olacak.“

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Vestel forma ana sponsorluğundaki ilk maçımıza bu hafta Perşembe günü Sparta Prag mücadelesiyle çıkacaklarını belirtirken, Vestel CEO’su Turan Erdoğan da Şenol Güneş Stadı’nda bir Vestel tribünü olacağını açıkladı.

‘Hayırlı olsun’

Yıllar sonra Trabzonspor’la yollarının tekrar kesişmesinden mutlu olduklarını dile getiren Vestel CEO’su Turan Erdoğan “Vestel kendi sektöründe aralıksız 21 yıldır ihracat lideri bir marka. Türkiye’nin teknolojide dünyaya açılan yüzü. Trabzonspor da yıllarca Avrupa’da bayrağımızı en iyi şekilde temsil etti. Etmeye de devam ediyor. Ülkemizin küresel ölçekte daha yüksek sesle konuşmasını istiyorsak, sadece daha çok üretmek yeterli değil. Sosyal yaşama da dahil olmak, spora katkıda bulunmak şart. Tüm dünyada spor, bizim gibi büyük markalarla birlikte güçleniyor. Trabzonspor’un her kulvarda başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Sponsorluk anlaşmamızın Türk sporuna, Trabzonspor’a ve Vestel’e hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

BENZER HABERLER
U19 takımımız galip
U19 takımımız galip...
14.12.2019 15:16
U19 takımımız ligin 15. haftasında Kadir Özcan Tesisleri'nde karşılaştığı Osmanlıspor'u 2-1 mağlup etti....
haber detay
Denizlispor maçı hazırlıklarımız başladı
Denizlispor maçı hazırlıklarımız...
13.12.2019 18:09
...
haber detay
TS Club Beylikdüzü mağazası açıldı
TS Club Beylikdüzü mağazası açıldı...
13.12.2019 15:56
...
haber detay
Eda Lermi Zorer’den futbolcumuz Ahmet Canbaz’a ziyaret
Eda Lermi Zorer’den futbolcumuz...
13.12.2019 15:48
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın açıklamaları
Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın...
13.12.2019 00:06
...
haber detay
Basel - Trabzonspor
Basel - Trabzonspor ...
12.12.2019 22:08
...
haber detay
Teşekkürler
Teşekkürler...
12.12.2019 19:54
...
haber detay
Maç öncesi dostluk yemeği
Maç öncesi dostluk yemeği...
12.12.2019 17:18
...
haber detay
SPONSORLAR
Vestel Türk Sporu Medical Park
Ülker Krispi Aktif Bank Intercity Nike Turkish Airlines
Tween TED Trabzon Koleji Doğuş Otomotiv Lukoil papara
dedeman trabzon Ali Osman Ulusoy Anadolu Sigorta Sürat Kargo Hardline Nutrition
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ