Majid Hosseini’yle sözleşme imzaladık
30.7.2018 12:32
Bu Haberi Paylaş :

İranlı futbolcu Majid Hosseini’ye kulübümüze ait yat limanında Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu’nun katılımıyla imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde konuşan Asbaşkanımız Hacısalihoğlu, şunları söyledi: “Yat limanında sözleşme imzalıyoruz. Muhtemelen böyle bir imza töreni başka yerde olmamıştır. Trabzonspor her konuda olduğu gibi bugün de kendine özgü tavrı ile imza töreni yaptı. Oyuncumuzu uzunca bir zamandır tanıyorsunuz. İlgi alanınızda. Bonservisi ile ilgili ufak bir pürüz vardı. O pürüz yeni halledildi. Her iki taraf da anlayış gösterdi. Umuyoruz ki Trabzonspor’da çok başarılara imza atacaktır. Hem kendi, hem de kulübümüz mutlu günler geçirecek. İnşallah bizleri mahcup etmeyecek. Bu transferin gerçekleşmesinde yönetici arkadaşımız Özer Bayraktar’ın katkıları oldu. Gitti, orada kaldı ve çözümledi. Kendisine teşekkür ederiz.”

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, imza töreninin neden yat limanında yapıldığı sorusuna, “Burası Trabzonspor’a ait yat limanı. Biz tesislerimizdeki oyuncularla ilgili faaliyet alanlarını geliştirerek, cazibe merkezi yapmak istiyoruz. En son tesislerimizin bahçesine oyun parkı yaptırdık. Eşiyle antrenmana gelen bir futbolcu kardeşimiz kendisi antrenman yaparken çocukları orada hoşça vakit geçirecek, yemek yiyecek... Bu Türkiye’de hiçbir kulüpte yok, Avrupa’da olabilir. Bu yat limanı da o anlamda özel bir yer. Yat limanı olan belki kulüp yok. Trabzonspor kendine özgü tavrı ve imkanları ile faaliyetini sürdürecek. Üstünlüklerini ortaya koyacak. Geçmişte de böyle oldu” cevabını verdi.

Transfer politikası ile ilgili de bilgi veren Hacısalihoğlu, şöyle devam etti: “Trabzonspor yakın çevreden oyuncu katılımını planlıyor. İran’dan Gürcistan’dan, Yunanistan’dan. Bu ülkelerden gelecek futbolcuların sosyal açıdan ve yaşam tarzı olarak çok daha rahat uyum sağlamaları mümkün. Biz öyle düşünüyoruz. Ancak dışa kapalı değiliz. Belki Amerika’dan, Nijerya’dan oyuncu gelecek ama genel politikayı böyle yapmak istiyoruz. Şartlara sınır koymadan ana politikamız bu olacak. İran’dan bir oyuncu katmıştık, bir oyuncu kardeşimizi daha kattık. Belki bir daha olur, belki gelecek yıl olur. Bundan sonra düşüncemiz bu.”

Yeni transferimiz Majid Hosseini ise, kulübümüze transferi nedeniyle büyük mutluluk yaşadığını belirterek, “Burada bulunduğum için mutluyum. Eski takımım da taraftarı çok olan bir takımdı. Yine taraftarı çok olan bir takıma geldiğim için gururlu ve mutluyum. İlk amacım takımım için yapacağım neler varsa yapmak. Takımın başarısı benim için ilk sırada. Ondan sonra hayırlısı neyse o olur inşallah” dedi.

Kulübümüze transfer süreci ile ilgili de konuşan Hosseini, “Buradan Trabzonspor ve İstiklal yönetimlerine çok teşekkür ediyorum. Şunu biliyorum ki yönetim çok güzel bir şekilde bu süreci ilerletti” diye konuştu.

Hosseini, kendisine başka kulüplerden de teklif geldiğini anlatırken, ilk tercihinin Trabzonspor olduğunu açıkladı. Hosseini, “Avrupa’daki birkaç takımdan teklif vardı ama ilk olarak Trabzonspor’la görüştüm ve kararımı verdim. Umarım benim için en hayırlısı olur” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER
Konyaspor maçı hazırlıklarımız başladı
Konyaspor maçı hazırlıklarımız...
20.9.2021 19:40
...
haber detay
Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz’ün sağlık durumuyla ilgili açıklama
Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz’ün...
20.9.2021 16:56
...
haber detay
Konyaspor maçını Halil Umut Meler yönetecek
Konyaspor maçını Halil Umut Meler...
20.9.2021 11:58
...
haber detay
Suat Alemdar'ı anıyoruz
Suat Alemdar'ı anıyoruz...
20.9.2021 10:43
20.09.2011 yılında aramızdan ayrılan kulübümüzün eski yöneticilerinden Suat Alemdar'ı rahmetle anıyoruz....
haber detay
Nusret Hacısalihoğlu'nu anıyoruz
Nusret Hacısalihoğlu'nu anıyoruz...
19.9.2021 10:38
19.09.2010 tarihinde kaybettiğimiz eski yöneticimiz Nusret Hacısalihoğlu’nu saygıyla anıyoruz. Ruhu şad,...
haber detay
Orhan Karaali'yi anıyoruz
Orhan Karaali'yi anıyoruz...
19.9.2021 10:38
19.09.1985 yılında aramızdan ayrılan Denetleme Kurulu Başkanımız Orhan Karaali'yi saygıyla anıyoruz....
haber detay
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın açıklamaları
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın...
18.9.2021 19:36
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalarda bulundu....
haber detay
Kasımpaşa 0-1 Trabzonspor
Kasımpaşa 0-1 Trabzonspor...
18.9.2021 18:01
Takımımız ligin 5. haftasında deplasmanda karşılaştığı Kasımpaşa’yı 1-0 mağlup etti....
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2021 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ