Majid Hosseini’yle sözleşme imzaladık
30.7.2018 12:32
Bu Haberi Paylaş :

İranlı futbolcu Majid Hosseini’ye kulübümüze ait yat limanında Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu’nun katılımıyla imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde konuşan Asbaşkanımız Hacısalihoğlu, şunları söyledi: “Yat limanında sözleşme imzalıyoruz. Muhtemelen böyle bir imza töreni başka yerde olmamıştır. Trabzonspor her konuda olduğu gibi bugün de kendine özgü tavrı ile imza töreni yaptı. Oyuncumuzu uzunca bir zamandır tanıyorsunuz. İlgi alanınızda. Bonservisi ile ilgili ufak bir pürüz vardı. O pürüz yeni halledildi. Her iki taraf da anlayış gösterdi. Umuyoruz ki Trabzonspor’da çok başarılara imza atacaktır. Hem kendi, hem de kulübümüz mutlu günler geçirecek. İnşallah bizleri mahcup etmeyecek. Bu transferin gerçekleşmesinde yönetici arkadaşımız Özer Bayraktar’ın katkıları oldu. Gitti, orada kaldı ve çözümledi. Kendisine teşekkür ederiz.”

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, imza töreninin neden yat limanında yapıldığı sorusuna, “Burası Trabzonspor’a ait yat limanı. Biz tesislerimizdeki oyuncularla ilgili faaliyet alanlarını geliştirerek, cazibe merkezi yapmak istiyoruz. En son tesislerimizin bahçesine oyun parkı yaptırdık. Eşiyle antrenmana gelen bir futbolcu kardeşimiz kendisi antrenman yaparken çocukları orada hoşça vakit geçirecek, yemek yiyecek... Bu Türkiye’de hiçbir kulüpte yok, Avrupa’da olabilir. Bu yat limanı da o anlamda özel bir yer. Yat limanı olan belki kulüp yok. Trabzonspor kendine özgü tavrı ve imkanları ile faaliyetini sürdürecek. Üstünlüklerini ortaya koyacak. Geçmişte de böyle oldu” cevabını verdi.

Transfer politikası ile ilgili de bilgi veren Hacısalihoğlu, şöyle devam etti: “Trabzonspor yakın çevreden oyuncu katılımını planlıyor. İran’dan Gürcistan’dan, Yunanistan’dan. Bu ülkelerden gelecek futbolcuların sosyal açıdan ve yaşam tarzı olarak çok daha rahat uyum sağlamaları mümkün. Biz öyle düşünüyoruz. Ancak dışa kapalı değiliz. Belki Amerika’dan, Nijerya’dan oyuncu gelecek ama genel politikayı böyle yapmak istiyoruz. Şartlara sınır koymadan ana politikamız bu olacak. İran’dan bir oyuncu katmıştık, bir oyuncu kardeşimizi daha kattık. Belki bir daha olur, belki gelecek yıl olur. Bundan sonra düşüncemiz bu.”

Yeni transferimiz Majid Hosseini ise, kulübümüze transferi nedeniyle büyük mutluluk yaşadığını belirterek, “Burada bulunduğum için mutluyum. Eski takımım da taraftarı çok olan bir takımdı. Yine taraftarı çok olan bir takıma geldiğim için gururlu ve mutluyum. İlk amacım takımım için yapacağım neler varsa yapmak. Takımın başarısı benim için ilk sırada. Ondan sonra hayırlısı neyse o olur inşallah” dedi.

Kulübümüze transfer süreci ile ilgili de konuşan Hosseini, “Buradan Trabzonspor ve İstiklal yönetimlerine çok teşekkür ediyorum. Şunu biliyorum ki yönetim çok güzel bir şekilde bu süreci ilerletti” diye konuştu.

Hosseini, kendisine başka kulüplerden de teklif geldiğini anlatırken, ilk tercihinin Trabzonspor olduğunu açıkladı. Hosseini, “Avrupa’daki birkaç takımdan teklif vardı ama ilk olarak Trabzonspor’la görüştüm ve kararımı verdim. Umarım benim için en hayırlısı olur” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER
Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan hakem hatalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu
Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan...
16.9.2019 17:43
...
haber detay
Ivanildo Fernandes’in sağlık durumuyla ilgili açıklama
Ivanildo Fernandes’in sağlık durumuyla...
16.9.2019 17:40
...
haber detay
Caleb Ekuban başarılı bir operasyon geçirdi
Caleb Ekuban başarılı bir operasyon...
16.9.2019 12:54
...
haber detay
Getafe CF maçına gidecek taraftarlarımızın dikkatine
Getafe CF maçına gidecek taraftarlarımızın...
16.9.2019 12:33
...
haber detay
Getafe CF maçı hazırlıklarımız başladı
Getafe CF maçı hazırlıklarımız...
16.9.2019 12:06
...
haber detay
Faruk Başaran'ı anıyoruz
Faruk Başaran'ı anıyoruz...
16.9.2019 09:38
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın açıklamaları
Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın...
15.9.2019 23:27
...
haber detay
Gençlerbirliği maçından kareler
Gençlerbirliği maçından kareler...
15.9.2019 21:15
...
haber detay
SPONSORLAR
Vestel Medical Park
Ülker Krispi Aktif Bank Intercity Nike 61Cell Turkish Airlines
Tween TED Trabzon Koleji Doğuş Otomotiv Lukoil papara
dedeman trabzon Ali Osman Ulusoy Anadolu Sigorta Sürat Kargo Hardline Nutrition
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ