Dergimizin 175. sayısı D&R, Migros ve Bayilerde
9.6.2020 11:35
Bu Haberi Paylaş :

Trabzonspor Dergisi’nin Haziran sayısında iki sezondur gösterdiği üst düzey performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan genç kalecimiz Uğurcan Çakır yer alıyor. Büyük bir samimiyetle sorularımıza cevap veren Uğurcan Çakır, “Benim motivasyonum şampiyonluk!” diyerek başarısının sırrını açıkladı.

Dergimizde ayrıca, genç oyuncularımızdan Kerem Baykuş’u “Soru – Cevap” köşemizde, Taha Erdem Cevahiroğlu ve Hakan Yeşil’i ise “Düello” köşemizde yakından tanıyacağız. Kulübümüzün kurucularından Osman Tomruk’un yaşam öyküsünü sizlerle buluşturduğumuz dergimizde bir diğer kurucumuz Sabahattin Kundupoğlu’nu da yöneticilikteki maharetlerini anımsayarak saygıyla yad ediyoruz.

Fransa’da yayın yapan Foot Mercato internet sitesinin genel yayın yönetmeni Sebastian Denis’in “Trabzonspor büyüklerin hegemonyasını yıkıyor” başlığıyla yayınladığı analizi bulabileceğiniz bu ayki dergimizde ayrıca COVID-19’un getirdiği pandemi sürecinin dünya futboluna etkilerini de okuyabileceksiniz.

Dergimizin bu ayki sayısında TS CLUB’tan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Yalçın Orhan’ın “Trabzonspor için her zaman en iyisini düşündük” başlığıyla yayınlanan samimi röportajını ve TS CLUB’ın 2020 – 2021 sezonu yaz koleksiyonundaki yeni ürünleri de inceleyebileceksiniz.

Haziran sayımızda “Geleceğe Mektup” köşemizde ağırladığımız genç oyuncumuz Ahmet Can Kaplan’ın duygularını okuyabilecek; 1974 yılında kazandığımız şampiyonlukla 1. Lig’e yükselme hikayemizi tekrar gözünüzde canlandırabilecek, Asi ve Mavi Gezginimiz Ali Umut Usta’nın pandemi sürecindeki maceralarını da okuyabileceksiniz. Melih Yıldız’ın kaleminden Sabahattin Ali’nin hüzünlü hikayesini ve etnomüzikolog Abdullah Akat ile Karadeniz’in ve Trabzon’un müzik kültürü üzerine gerçekleştirdiğimiz röportajı bulabileceksiniz.

TS CLUB ve D&R internet siteleri üzerinden de satın alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 175. sayısı, Türkiye’deki tüm Migros ve bayilerdeki yerini aldı.

Şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

BENZER HABERLER
Denizlispor maçı hazırlıklarımız başladı
Denizlispor maçı hazırlıklarımız...
9.7.2020 13:02
...
haber detay
Denizlispor maçını Uğurlu yönetecek
Denizlispor maçını Uğurlu yönetecek...
9.7.2020 11:39
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir'in açıklamaları
Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir'in...
8.7.2020 22:35
...
haber detay
Trabzonspor - Antalyaspor
Trabzonspor - Antalyaspor...
8.7.2020 17:30
...
haber detay
Bugün Günlerden Trabzonspor
Bugün Günlerden Trabzonspor ...
8.7.2020 12:40
...
haber detay
Antalyaspor maçı hazırlıklarımız tamamlandı
Antalyaspor maçı hazırlıklarımız...
7.7.2020 19:08
...
haber detay
Muhammet Taha Tepe ile ön sözleşme imzaladık
Muhammet Taha Tepe ile ön sözleşme...
7.7.2020 17:51
...
haber detay
Bilgilendirme
Bilgilendirme...
7.7.2020 11:00
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ