Dergimizin 173. sayısı D&R, Migros ve Bayiilerde
8.4.2020 12:16
Bu Haberi Paylaş :

Dergimizin bu ay kapağında tüm dünyayı etkisi altına alan küresel bir kriz haline gelen Koronavirüse karşı “Hep birlikte başaracağız” mesajımız yer alıyor. Milyonlarca insanı evlerine hapseden bu virüsü, bizler de sabırla ve tedbirlerimizle evlerimizde kalarak yenmeyi başaracağız.

Dergimizin bu ayki sayısında genç oyuncularımızdan Bilal Başacıkoğlu’nu soru – cevap köşemizde ağırlıyor, Atakan Gündüz ve Taha Tunç’u da “Düello” köşemizde birbirine benzeyen ve fark yaratan özellikleriyle daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

Sporun her branşında ilk ve öncü olan kulübümüzün amatör branşlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi Yusuf Hayırlıoğlu ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajın yanı sıra Trabzon’dan çıkarak dünyanın bir numaraları arasında yer alan DJ Burak Yeter ile gerçekleştirdiğimiz röportajı da Nisan sayısında bulabileceksiniz.

Gazeteci Turgay Beşyıldız’ın Trabzon futbolunun simge isimlerinden Akrep Celal ve Bereli İhsan kardeşleri kaleme aldığı yazısını okuyabilir, 1975-1976 sezonunda oynadığımız en önemli maçlardan biri olan Trabzonspor – Fenerbahçe karşılaşmasının hikayesini tüm ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz. Dergimizde ayrıca dünya futbolundaki gelişmeleri de okuyabileceksiniz.

Türk edebiyatının güçlü kalemlerinden Peyami Safa’nın babası, yazar İsmail Safa'nın hikayesini deyazarımız Melih Yıldız’ın kaleminden “Dram dolu bir hayat” başlığıyla dergimizin Nisan sayısında okuyabileceksiniz.

Trabzon'un tarihe karışan yapılarından biri; St. Gregory Katedrali’nin hikayesini Uğur Biryol'un ve Ganita’nın hatırlattıklarını "Trabzon'un En Güzel Balkonu" başlıklı yazıda Varol Uzlu’nun kaleminden okuyabileceğiniz dergimizde Asi ve Mavi Gezginimiz Ali Umut Usta’nın seyahati süresince yaşadığı maceralara da tanıklık edebileceksiniz.

D&R ve Trabzonspor.com.tr ile internet üzerinden satın alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 173. sayı aynı zamanda Türkiye’deki tüm Migros ve bayilerdeki yerini aldı.

Şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

BENZER HABERLER
Çalışmalarımız devam ediyor
Çalışmalarımız devam ediyor ...
5.6.2020 19:50
...
haber detay
Yönetim Kurulu toplantımız gerçekleştirildi
Yönetim Kurulu toplantımız gerçekleştirildi...
5.6.2020 19:25
...
haber detay
Çalışmalarımız devam ediyor
Çalışmalarımız devam ediyor...
4.6.2020 20:52
...
haber detay
Bilgilendirme
Bilgilendirme...
4.6.2020 20:27
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda...
4.6.2020 11:45
...
haber detay
Burhanettin Oltan'ı anıyoruz
Burhanettin Oltan'ı anıyoruz ...
4.6.2020 10:56
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Jose Sosa açıklamalarda bulundu
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Jose...
3.6.2020 22:42
...
haber detay
UEFA’nın men kararıyla ilgili açıklama
UEFA’nın men kararıyla ilgili açıklama...
3.6.2020 21:16
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ