Dergimizin 168. sayısı D&R, Migros ve bayilerde
1.11.2019 10:11
Bu Haberi Paylaş :

Dergimizin bu ayki kapağında; Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanarak bayrağımızı dalgalandıran, göğsümüzü kabartan boksörümüz Busenaz Sürmeneli yer alıyor. “Kaybetmek Kitabımda Yok!” diyen Busenaz ile spor hayatı, özel hayatı ve daha pek çok konuda gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi ve Busenaz’ın antrenörü Cahit Süme’nin oyuncu yetiştirme üzerine bizimle paylaştığı samimi düşüncelerini bu ayki dergimizde bulabilirsiniz.

Bu sayımızda yine kulübümüzün dergisinde sadece futbol içeriğiyle değil, Trabzon’un tarihine damga vurmuş unutulmaz sanat ve kültür içeriklerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda Rusların ünlü klasik müzik bestecisi Çaykovski’nin Trabzon’daki günlerini ve Melih Yıldız’ın şair Oktay Rıfat üzerine yazdığı inceleme yazısını dergimizin Kasım sayısında bulabileceksiniz.

Trabzon’un kalender fotoğraf sanatçılarından Varol Uzlu’nun Karadeniz’in renkleri ve Karadeniz insanının ruhunu yansıttığı “Sonbahar” başlıklı mini foto – hikayesini, Trabzonsporumuzun unutulmaz sevinçlerini hatırladığımız “Unutulmaz Goller” köşesini, Turgay Beşyıldız’ın “Futbolun Evliya Çelebisi” başlığıyla rekorlara imza atan antrenör Celal Genç’in hikayesini yine Trabzonspor Dergisinin 168. sayısında sizlerle buluşturuyor olacağız.

Her zaman olduğu gibi dünya futbolunda yaşanan gelişmeleri ve dünya futboluna damga vurmuş karakterlerden Zlatan Ibrahimovic’in portresini okuyabileceğiniz dergimizde ayrıca geleceğimizi şekillendirecek olan U19 takımımızın antrenörü Turgut Kural ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi de okuyabilirsiniz.

Recep Çaltepe’nin bir döneme damga vuran kalecimiz Jan Marie Pfaff’ı kaleme aldığı “Mazinin Kupa Beyleri” başlıklı yazısı ile Ercan Yılmaz’ın “Serbest Kürsü” köşesinde kaleme aldığı “Gözüm, Canım efendim, Sevdiğim” ve Uğur Biryol’un Karadeniz’in renklerini anlattığı “Bir Rüyadan Ötesi: Yenice Ormanları” yazılarını ve “Dört Dörtlük Zafer” başlıklı gururla okuyacağınız yazıları yine dergimizin bu ayki sayısında sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Futbolcumuz Ivanildo Fernandes ile gerçekleştirdiğimiz soru – cevap köşemizde, Portekizli oyuncumuzu daha yakından tanıyor, dünya futbolunda yeni bir soluk getiren Video Hakem Uygulamasını incelediğimiz “Var Odası”nda aklımızdaki sorulara cevap arıyor, dünya turundaki gezginimiz Ali Umut Usta’nın gerçek hikayeleriyle ruhumuzdaki maceracıyı ortaya çıkartıyoruz.

Kariyerinin zirvesinde Trabzonspor’u sırtlayan kaptanımız Jose Sosa’nın posterinin yanı sıra Hasan Can Dilber’in Barış Pınarı Harekatı’nı ölümsüzleştirdiği illüstrasyonunun yer aldığı dergimizi Türkiye genelindeki D&R ve Migros’ların yanı bayilerden de alabilirsiniz. Keyifli okumalar.

BENZER HABERLER
Tebrikler Milli Takım
Tebrikler Milli Takım...
14.11.2019 23:02
...
haber detay
Üç oyuncumuz özel olarak çalıştı
Üç oyuncumuz özel olarak çalıştı...
14.11.2019 12:08
...
haber detay
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, EkoLig lansmanına katıldı
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, EkoLig...
12.11.2019 16:29
...
haber detay
Caleb Ekuban antrenmanlara başladı
Caleb Ekuban antrenmanlara başladı...
11.11.2019 13:16
...
haber detay
Muhammet Safitürk'ü anıyoruz
Muhammet Safitürk'ü anıyoruz...
11.11.2019 10:07
...
haber detay
Alexander Sörloth’un sağlık durumuyla ilgili açıklama
Alexander Sörloth’un sağlık durumuyla...
10.11.2019 20:29
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın açıklamaları
Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın...
10.11.2019 19:56
...
haber detay
Trabzonspor – Alanyaspor
Trabzonspor – Alanyaspor...
10.11.2019 17:33
...
haber detay
SPONSORLAR
Vestel Medical Park
Ülker Krispi Aktif Bank Intercity Nike 61Cell Turkish Airlines
Tween TED Trabzon Koleji Doğuş Otomotiv Lukoil papara
dedeman trabzon Ali Osman Ulusoy Anadolu Sigorta Sürat Kargo Hardline Nutrition
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ