Dergimizin 168. sayısı D&R, Migros ve bayilerde
1.11.2019 10:11
Bu Haberi Paylaş :

Dergimizin bu ayki kapağında; Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanarak bayrağımızı dalgalandıran, göğsümüzü kabartan boksörümüz Busenaz Sürmeneli yer alıyor. “Kaybetmek Kitabımda Yok!” diyen Busenaz ile spor hayatı, özel hayatı ve daha pek çok konuda gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi ve Busenaz’ın antrenörü Cahit Süme’nin oyuncu yetiştirme üzerine bizimle paylaştığı samimi düşüncelerini bu ayki dergimizde bulabilirsiniz.

Bu sayımızda yine kulübümüzün dergisinde sadece futbol içeriğiyle değil, Trabzon’un tarihine damga vurmuş unutulmaz sanat ve kültür içeriklerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda Rusların ünlü klasik müzik bestecisi Çaykovski’nin Trabzon’daki günlerini ve Melih Yıldız’ın şair Oktay Rıfat üzerine yazdığı inceleme yazısını dergimizin Kasım sayısında bulabileceksiniz.

Trabzon’un kalender fotoğraf sanatçılarından Varol Uzlu’nun Karadeniz’in renkleri ve Karadeniz insanının ruhunu yansıttığı “Sonbahar” başlıklı mini foto – hikayesini, Trabzonsporumuzun unutulmaz sevinçlerini hatırladığımız “Unutulmaz Goller” köşesini, Turgay Beşyıldız’ın “Futbolun Evliya Çelebisi” başlığıyla rekorlara imza atan antrenör Celal Genç’in hikayesini yine Trabzonspor Dergisinin 168. sayısında sizlerle buluşturuyor olacağız.

Her zaman olduğu gibi dünya futbolunda yaşanan gelişmeleri ve dünya futboluna damga vurmuş karakterlerden Zlatan Ibrahimovic’in portresini okuyabileceğiniz dergimizde ayrıca geleceğimizi şekillendirecek olan U19 takımımızın antrenörü Turgut Kural ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi de okuyabilirsiniz.

Recep Çaltepe’nin bir döneme damga vuran kalecimiz Jan Marie Pfaff’ı kaleme aldığı “Mazinin Kupa Beyleri” başlıklı yazısı ile Ercan Yılmaz’ın “Serbest Kürsü” köşesinde kaleme aldığı “Gözüm, Canım efendim, Sevdiğim” ve Uğur Biryol’un Karadeniz’in renklerini anlattığı “Bir Rüyadan Ötesi: Yenice Ormanları” yazılarını ve “Dört Dörtlük Zafer” başlıklı gururla okuyacağınız yazıları yine dergimizin bu ayki sayısında sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Futbolcumuz Ivanildo Fernandes ile gerçekleştirdiğimiz soru – cevap köşemizde, Portekizli oyuncumuzu daha yakından tanıyor, dünya futbolunda yeni bir soluk getiren Video Hakem Uygulamasını incelediğimiz “Var Odası”nda aklımızdaki sorulara cevap arıyor, dünya turundaki gezginimiz Ali Umut Usta’nın gerçek hikayeleriyle ruhumuzdaki maceracıyı ortaya çıkartıyoruz.

Kariyerinin zirvesinde Trabzonspor’u sırtlayan kaptanımız Jose Sosa’nın posterinin yanı sıra Hasan Can Dilber’in Barış Pınarı Harekatı’nı ölümsüzleştirdiği illüstrasyonunun yer aldığı dergimizi Türkiye genelindeki D&R ve Migros’ların yanı bayilerden de alabilirsiniz. Keyifli okumalar.

BENZER HABERLER
Açıklama
Açıklama ...
26.1.2020 20:40
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız başladı
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
26.1.2020 13:11
...
haber detay
Metin Yüce'yi anıyoruz
Metin Yüce'yi anıyoruz...
26.1.2020 11:26
...
haber detay
Açıklama
Açıklama...
25.1.2020 17:21
...
haber detay
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki rakibimiz Erzurumspor
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki rakibimiz...
24.1.2020 15:29
...
haber detay
Malatyaspor maçı hazırlıklarımız başladı
Malatyaspor maçı hazırlıklarımız...
24.1.2020 12:57
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir’in açıklamaları
Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir’in...
23.1.2020 20:41
...
haber detay
TS Club İlkbahar - Yaz koleksiyonu tanıtıldı
TS Club İlkbahar - Yaz koleksiyonu...
23.1.2020 16:04
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ