Dergimizin 167. sayısı D&R, Migros ve bayilerde
8.10.2019 10:36
Bu Haberi Paylaş :

Dergimizin bu ayki kapağında; kariyerinde Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, UEFA Avrupa Ligi Şampiyonluğu, İngiltere Premier Lig Şampiyonluğu ve daha bir çok kupayı kaldıran Obi Mikel “Başarıların Parçası Olmak İçin Buradayım” başlıklı röportajıyla yer alıyor. Obi Mikel’in dolu dolu röportajının yanı sıra bu sezon kadromuza katılan bir diğer isim Gaston Campi’yi soru – cevap köşemizde yakından tanıyoruz.

Bu sayımızda kulübümüzün dergisinde sadece futbol içeriğiyle değil, Trabzon’un tarihine damga vurmuş unutulmaz sanat ve kültür içeriklerini de sizlerle buluşturuyoruz. Trabzon’un ünlü ressamlarından Bedri Rahmi Eyüboğlu ile araştırmacı-tarihçi Mahmut Goloğlu’nu hatırladığımız bu sayıda, ayrıca Trabzon’a, Trabzonsporumuza ve Türk sinemasına unutulmaz katkıları olan Tanju Gürsu’nun yaşamından kesitleri de sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Genç ve gözü kara taraftarımız İrem Gülay, bu sayıda bizlere Trabzonsporumuzun maç günlerinde yaşadığı heyecanı aktarırken, Recep Çaltepe ise kulübümüzün 1. Lig’e yükseldikten sonra gerçekleştirdiği ilk yabancı transfer olan Jurgen Groh’un portresini sizlere aktarıyor.

Trabzon’dan yola çıkarak tüm Avrupa’yı gezen Ali Umut Usta’nın Yusuf Yazıcı ile buluşma hikayesini dergimizde bulabilecek, Trabzonsporumuzun unutulmaz gollerini hatırladığımız anı sayfasının yanı sıra “Süper Mario” lakaplı Mario Balotelli’nin portresini yine dergimizin bu ayki sayısında okuyabileceksiniz.

Ayrıca Trabzonspor Dergisi’nin 167. sayısında “LazCaz” albümüyle, farklı bir konseptte Jazz müzik sevenlerin kalbini fetheden Ayça Miraç ile gerçekleştirdiğimiz röportaj ve Uğur Biryol’un Karadeniz’in güzelliklerini anlattığı “Fırtına Vadisinin Yalnız Ağacı: Şimşir” başlıklı yazısını sizlerle buluşturuyor olacağız.

Dünya futbolundan gelişmeler, UEFA Avrupa Ligi ve Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda oynadığımız maçların detayları ile Hasan Can Dilber’in Obi Mikel’e özel illüstrasyonlarını Ekim sayımızda bulabileceksiniz.

Türkiye genelindeki D&R ve Migros’ların yanı bayilerden de alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’ni keyifle okumanızı temenni ediyoruz.

BENZER HABERLER
Açıklama
Açıklama ...
26.1.2020 20:40
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız başladı
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
26.1.2020 13:11
...
haber detay
Metin Yüce'yi anıyoruz
Metin Yüce'yi anıyoruz...
26.1.2020 11:26
...
haber detay
Açıklama
Açıklama...
25.1.2020 17:21
...
haber detay
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki rakibimiz Erzurumspor
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki rakibimiz...
24.1.2020 15:29
...
haber detay
Malatyaspor maçı hazırlıklarımız başladı
Malatyaspor maçı hazırlıklarımız...
24.1.2020 12:57
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir’in açıklamaları
Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir’in...
23.1.2020 20:41
...
haber detay
TS Club İlkbahar - Yaz koleksiyonu tanıtıldı
TS Club İlkbahar - Yaz koleksiyonu...
23.1.2020 16:04
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ