Dergimizin 186. sayısı D&R, Migros ve Bayilerde
18.6.2021 11:23
Bu Haberi Paylaş :

Trabzonspor Dergisi’nin 186. sayısının kapağında geçtiğimiz sezonun devre arasında takımımıza transfer olan ve gerek saha içindeki gerekse saha dışındaki karakteriyle oldukça dikkat çeken Berat Özdemir yer alıyor. Anne tarafından Trabzonlu olan ve “Hayallerim, rüyalarım Trabzonspor’un şampiyonluğu üzerine” diyen Berat Özdemir ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajı bu ayki dergimizde bulabileceksiniz.

Dergimizin bu ayki sayısında ayrıca 81. yaşını tamamlayan efsane başkanlarımızdan Şamil Ekinci’yi Gazeteci Servet Özkara’dan okuyacaksınız. Beş yıl önce hayata gözlerini yuman eski Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Ali Özbak’ı da Gazeteci İhsan Öksüz’ün kaleminden hatırlayacağız.

Genç oyuncularımızdan Süleyman Cebeci’yi anket köşemizde yakından tanıdığımız bu ayki dergimizde ayrıca “Düello” köşesinde bir diğer genç oyuncularımız Batuhan Günaldı ve Bora Ulu’yu ağırlıyoruz.

Kulübümüzün efsanelerinden, gol kralımız ve “İlklerin Adamı” Necmi Perekli’nin portresini de bulabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 186. sayısında ayrıca eski futbolcumuz Macit Güven’in futbolculuk yıllarını da Gazeteci Kamil Anahar’ın anekdotları ile anımsatacağız.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın geçtiğimiz özel olarak sadece bir adet olarak imzaladığı kasketi satın alan Kırkpınar Güreşleri’nin “Ağa”sı Seyfettin Selim ile gerçekleştirdiğimiz röportajın yanı sıra, Uğur Biryol’un Trabzon’un yetiştirdiği sanatçı ve fotoğrafçılardan Selman Uzun ile yaptığı röportajı da bu ayki dergimizde okuyabileceksiniz.

Turgay Beşyıldız’ın kaleminden Trabzon’un gizli kalmış simalarından “Kavanoz Temel”in hikayesini bulabileceğiniz dergimizde ayrıca Varol Uzlu’nun Şalpazarı’ndaki yayla göçünü anlattığı foto – hikayesi de yer alıyor.

Süper Lig maçlarımız ve dünya futbolundan gelişmelerin de yer aldığı Trabzonspor Dergisi’nin 186. sayısı D&R ve trabzonspor.com.tr’nin yanı sıra Türkiye genelindeki Migros ve bayilerdeki yerini aldı.

Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

BENZER HABERLER
Hazırlıklarımız devam ediyor
Hazırlıklarımız devam ediyor...
23.7.2021 13:10
...
haber detay
Trabzonspor - Bandırmaspor
Trabzonspor - Bandırmaspor ...
22.7.2021 19:36
...
haber detay
Hazırlıklarımız devam ediyor
Hazırlıklarımız devam ediyor...
22.7.2021 13:13
...
haber detay
Kamuoyuna duyuru
Kamuoyuna duyuru...
21.7.2021 14:57
...
haber detay
Hazırlıklarımız devam ediyor
Hazırlıklarımız devam ediyor...
21.7.2021 13:08
...
haber detay
Akşam antrenmanımız tamamlandı
Akşam antrenmanımız tamamlandı...
20.7.2021 20:48
...
haber detay
Faruk Can Genç’in sağlık durumuyla ilgili açıklama
Faruk Can Genç’in sağlık durumuyla...
20.7.2021 15:58
...
haber detay
Sabah antrenmanımız tamamlandı
Sabah antrenmanımız tamamlandı...
20.7.2021 13:08
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2021 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ