Dergimizin 178. sayısı D&R, Migros ve Bayilerde
14.10.2020 10:13
Bu Haberi Paylaş :

Trabzonspor Dergisi’nin bu ayki kapağında Brezilya’nın Bahia takımından aramıza katılan Flavio Medeiros bulunuyor. Sorularımıza büyük bir samimiyetle cevap veren ve “Kendimi Trabzonsporla özdeşleştiriyorum” diyen Flavio’yu yakından tanıdığımız röportajı bu ayki dergimizde bulabilirsiniz.

Dergimizde Kurucu Başkanlarımızdan Ali Osman Ulusoy’u Gazeteci Murat Taşkın’ın kaleminden, Genel Kaptanımız Kenan İskender’i de yine bir diğer gazeteci İhsan Öksüz’ün anlatımlarıyla rahmetle yad ediyoruz. Takımımızın unutulmaz 4 numarası Kadir Özcan’ı ise ölüm yıldönümünde, yaşattığı başarılarla bir kez daha hatırlıyoruz.

Uzun yıllar Türk Havayolları’nda reklam müdürü olarak görev yaptıktan sonra özel sektöre yönelen ve başarılı işlerin altına imza atan Pazarlama ve Halkla İlişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyemiz Serdar Ekrem Şirin ile gerçekleştirdiğimiz röportajın yanı sıra bu ayki dergimizde İdari İşler, Tesisler ve Stadyum’dan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Lokman Sadıklar’ı da soru cevaplarla daha yakından tanıyoruz.

Herkesin yeteneklerini sergilemesini merakla beklediği Salih Kavrazlı ile gerçekleştirdiğimiz anket ve gazeteci Orhan Çavuşoğlu’nun “Altyapının Temelleri” başlıklı yazısını da bu ayki dergimizde bulabileceksiniz.

İngiliz devi Aston Villa’ya karşı elde ettiğimiz zaferin yıl dönümünde o günleri bir kez daha yaşıyor, Servet Özkara’nın kaleminden “Sobacı Orhan” lakabıyla takımımızın formasını terleten Orhan Yılmaz’ın hikayesini yine bu ayki dergimizde sizlerle buluşturuyoruz. Turgay Beşyıldız’ın “Misinanın Ucundaki Hayat” başlığıyla okuyucularımıza sunduğu bir balıkçı hikayesinin yanı sıra Varol Uzlu’nun fotoğraflarıyla renklendirdiği “Sonbahar” hikayesini de dergimizde okuyabileceksiniz.

Uğur Biryol’un Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Coşkun Erüz ile Trabzon’un tarihi ve kültürü üzerine gerçekleştirdiği söyleşiyi ve Türkiye’de henüz altyapı futbolunun emekleme döneminde Trabzonspor altyapısında forma giyen İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuvarı Öğretim Görevlisi Mustafa Demirkaya ile gerçekleştirdiğimiz röportaj da bu ayki sayımızda yerini aldı.

Süper Lig maçlarımız ve dünya futbolundan gelişmeleri de bulabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 178. sayısı D&R ve trabzonspor.com.tr’nin yanı sıra tüm Migros’lar ve gazete bayilerindeki yerini aldı.

Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

BENZER HABERLER
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
21.10.2020 13:48
...
haber detay
Fenerbahçe maçını Cüneyt Çakır yönetecek
Fenerbahçe maçını Cüneyt Çakır...
21.10.2020 12:06
...
haber detay
PTT Genel Müdür Yardımcısı İmamoğlu’ndan kulübümüze ziyaret
PTT Genel Müdür Yardımcısı İmamoğlu’ndan...
20.10.2020 16:32
...
haber detay
İbrahim Hasanbaşoğlu'nu anıyoruz
İbrahim Hasanbaşoğlu'nu anıyoruz...
20.10.2020 09:02
...
haber detay
Vitor Hugo ve Djaniny için imza töreni düzenlendi
Vitor Hugo ve Djaniny için imza...
19.10.2020 14:15
...
haber detay
Caleb Ekuban’ın sağlık durumu hakkında açıklama
Caleb Ekuban’ın sağlık durumu hakkında...
18.10.2020 16:23
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız başladı
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
18.10.2020 12:50
...
haber detay
Mutlu Yıllar Diabate!
Mutlu Yıllar Diabate!...
18.10.2020 12:06
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2016 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ