Dergimizin 179. sayısı D&R, Migros ve Bayilerde
13.11.2020 10:55
Bu Haberi Paylaş :

Trabzonspor Dergisi’nin bu ayki kapağında Chelsea altyapısından yetişen ve İngiltere, Almanya, Hollanda’da çeşitli takımlarda forma giydikten sonra bu sezon takımımıza katılan Lewis Baker yer alıyor. Tüm sorularımıza büyük bir samimiyetle cevap veren ve “Büyük Hedeflerimiz Var!” diyerek oyuncu kadromuzun başarıya odaklandığını ifade eden Baker’ın röportajını bu ayki dergimizde bulabilirsiniz.

Dergimizde ayrıca Kurucu Başkanlarımızdan Rıfat Dedeoğlu’nu Gazeteci Servet Özkara’nın satırlarıyla hatırlayacağız. Rıfat Dedeoğlu’nun sporculuk hayatından, iş ve sosyal hayatına kadar tüm detayları bulabileceğiniz yazının yanı sıra bir diğer gazeteci İhsan Öksüz’ün kaleminden kulübümüzde hem futbolcu hem teknik direktör hem de başkan olarak görev yapan tek isim olan Özkan Sümer’i doğum gününde daha da yakından tanıyacaksınız.

İdmanocağı’nda başlayan yöneticilik serüvenini uzun yıllar Trabzonspor’da sürdüren ve bilgi, birikim, tecrübelerini yönetim kurulumuza aktaran Başkan Yardımcımız ve Genel Saymanımız Emin Kahraman ile gerçekleştirdiğimiz samimi röportajın yanı sıra Taraftar ve Futbol Okulları Sorumlumuz Tuncay Uzunal da soru cevap bölümümüzde yer alıyor.

Karadeniz müziğinin unutulmaz isimlerinden Erkan Ocaklı’yı kızı Büşra Ocaklı’nın hatıralarıyla yad ettiğimiz bu ayki sayımızda ayrıca “En Sevdalı Yanımız” Kazım Koyuncu’yu da gazeteci Erdal Hoş’un “Kazım Kaybetmez!” başlıklı yazısıyla rahmetle anıyoruz.

İngiliz devi Aston Villa’ya karşı rövanş karşılaşmasında elde ettiğimiz tur zaferin yıl dönümünde o günleri bir kez daha yaşıyor, Uğur Biryol’un Karadeniz’in kış mevsimine özgü renklerini anlattığı “Yüksek dağların son demleri…” başlıklı yazısıyla doğanın güzelliklerine uzanıyor, Varol Uzlu’nun fotoğraflarıyla hayat verdiği “Bilyali” hikayesiyle de bu ayki dergimizde çocukluğumuza kısa bir yolculuk yapıyoruz.

Eski futbolcumuz ve altyapı antrenörümüz Hasan Üçüncü ile gerçekleştirdiğimiz röportaj, genç oyuncumuz Safa Kınalı’yı soru cevaplarla daha yakından tanıdığımız anket ve kulübümüzün yeni yatırımlarından $TRA Token hakkında Socios.com kurucusu ve CEO’su Alexander Dreyfus ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yine bu ayki dergimizde keyifle okuyabileceğiniz içerikler arasında yer alıyor.

Lewis Baker’ın büyük boy posterinin de hediye olarak alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’nin 179. sayısı D&R ve Trabzonspor.com.tr’nin yanı sıra aynı zamanda Türkiye’deki tüm Migros ve bayilerdeki yerini aldı.

Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

BENZER HABERLER
Konyaspor maçı hazırlıklarımız tamamlandı
Konyaspor maçı hazırlıklarımız...
18.1.2021 19:33
...
haber detay
Konyaspor maçını Abdülkadir Bitigen yönetecek
Konyaspor maçını Abdülkadir Bitigen...
18.1.2021 14:08
...
haber detay
Mustafa Burma'yı anıyoruz
Mustafa Burma'yı anıyoruz...
18.1.2021 09:59
...
haber detay
Konyaspor maçı hazırlıklarımız başladı
Konyaspor maçı hazırlıklarımız...
17.1.2021 14:42
...
haber detay
Mehmet Necati Kanca'yı anıyoruz
Mehmet Necati Kanca'yı anıyoruz...
17.1.2021 10:41
...
haber detay
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın açıklamaları
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın...
16.1.2021 21:55
...
haber detay
Teşekkürler
Teşekkürler...
16.1.2021 18:34
...
haber detay
Antalyaspor - Trabzonspor
Antalyaspor - Trabzonspor...
16.1.2021 18:34
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2021 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ