Dergimizin 182. sayısı D&R, Migros ve Bayilerde
21.2.2021 12:08
Bu Haberi Paylaş :

Trabzonspor Dergisi’nin 182. sayısının kapağında 9. kez müzemize götürdüğümüz Süper Kupa sevinci yer alıyor. Ziraat Türkiye Kupası’nın ardından bu sezon müzemize kazandırdığımız ikinci kupa olan TFF Süper Kupa’nın hikayesinin yanı sıra geçmişte kazandığımız Cumhurbaşkanlığı ve Süper Kupa hikayelerini de bu ayki dergimizde bulabileceksiniz.

Başarılı oyuncumuz Marlon Xavier ile gerçekleştirdiğimiz soru cevap köşesini ve genç oyuncularımız Emre Koskor ile Göktuğ Yılmaz ile yaptığımız “Düello” köşesini okuyabileceğiniz dergimizde 100. yılını kutladığımız kurucu kulüplerimizden İdmanocağı’nın tarihine kısa bir bakış yapıyoruz. Servet Özkara’nın kaleminden Kıbrıs Barış Kupası’nın hikayesini de “Efsanenin İlk Kıvılcımı” başlığıyla bulabileceğiniz dergimizde İhsan Öksüz’ün “Nesli Tükenmiş Bir İnsan” başlığıyla kaleme aldığı eski yöneticimiz Taylan Üner’i hatırlıyoruz. Dergimizde, Turgay Beşyıldız’ın “Bizim Messi, Köksal Mesçi” başlığıyla Trabzon futbolunun unutulmaz isimlerinden Köksal Mesçi’yi anlattığı yazısını da okuyabileceksiniz.

Trabzon’un yetiştirdiği genç sanatçılardan Onur Atmaca ile gerçekleştirdiğimiz röportaj, Fotoğrafçı Varol Uzlu’nun “Vazgeçilmezlerimiz” başlıklı hikayesi ve Uğur Biryol’un Karadeniz’in güzellikleri üzerine kaleme aldığı Safrabolu izlenimleri dergimizin bir diğer içerikleri arasında yer alıyor.

Personel ve Projelerden sorumlu yönetim kurulu üyemiz Sertaç Güven ile gerçekleştirdiğimiz oldukça keyifli röportajı da bu ayki dergimizde okuyabileceksiniz.

Süper Lig maçlarımız ve dünya futbolundan gelişmelerin de yer aldığı Trabzonspor Dergisi’nin 182. sayısı D&R ve Trabzonspor.com.tr’nin yanı sıra Türkiye’deki tüm Migros ve bayilerdeki yerini aldı. Dergimizle birlikte Süper Kupa sevincimiz ve Bakasetas’a özel hazırladığımız iki adet posteri de hediye olarak alabilirsiniz.

Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

BENZER HABERLER
Vali Ustaoğlu'na ziyaret
Vali Ustaoğlu'na ziyaret...
25.2.2021 15:23
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
25.2.2021 13:33
...
haber detay
Başsağlığı
Başsağlığı...
25.2.2021 08:59
...
haber detay
Fenerbahçe maçını Uğurlu yönetecek
Fenerbahçe maçını Uğurlu yönetecek...
24.2.2021 14:11
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
24.2.2021 13:46
...
haber detay
Ali Rıza Tunçyürek'i anıyoruz
Ali Rıza Tunçyürek'i anıyoruz...
24.2.2021 09:45
...
haber detay
Güven Önüt'ü anıyoruz
Güven Önüt'ü anıyoruz...
24.2.2021 09:44
...
haber detay
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız devam ediyor
Fenerbahçe maçı hazırlıklarımız...
23.2.2021 14:14
...
haber detay
Trabzonspor E-Bülten
Takımımızdan en son haber, duyuru ve bilgilerden haberdar olmak için sen de kaydol!

Sosyal Medya

© 2021 Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

www.trabzonspor.org.tr web sitesinde bulunan yazılı ve görsel içerik izinsiz
başka bir yayın organında yayınlanamaz.

TRABZONSPOR KULÜBÜ